Barrio (8.x-4.29) - en to oc translation catalogue (53 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: None
oc: Pas cap

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Menu
oc: Menú

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Layout
oc: Afichatge

en: n/a
oc: n/d

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Custom
oc: Personalizat

en: Up
oc: Naut

en: Medium
oc: Mejan

en: Address
oc: Adreça

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Messages
oc: Messatges

en: Switch
oc: Cambiar

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Buttons
oc: Botons

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: White
oc: Blanc

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Subtotal
oc: Sostotal

en: Standard
oc: Estandard

en: Gray
oc: Gris

en: New
oc: Novèl

en: Tabs
oc: Onglets

en: small
oc: pichon

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Form
oc: Formulari

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Fonts
oc: Poliças

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Blue Lagoon (default)
oc: Llacuna blava (per defaut)

en: Main background
oc: Rèireplan principal

en: Sidebar background
oc: Rèireplan de la barra lateral

en: Sidebar borders
oc: Bordaduras de la barra laterala

en: Footer background
oc: Rèireplan del pè de pagina

en: Plum
oc: Pruna

en: Title and slogan
oc: Títol e eslogan

en: Firehouse
oc: Parc de bombers

en: Ice
oc: Gel

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
