Bootstrap Carousel Image Formatter (8.x-3.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)
