Bootstrap Classes (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Background
ro: Fundal

en: Display
ro: Afișaj

en: Layout
ro: Prezentare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Other
ro: Altele

en: Align
ro: Aliniere

en: Position
ro: Poziţie

en: Float
ro: Virgulă mobilă

en: Grid
ro: Grilă

en: Sizes
ro: Dimensiuni

en: About
ro: Despre

en: Embed
ro: Încorporat
