Bootstrap Cloud (6.0.6) - en to nl translation catalogue (81 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Manage
nl: Beheren

en: Refresh
nl: Verversen

en: Theme
nl: Thema

en: Upload
nl: Uploaden

en: Configure
nl: Instellen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Footer
nl: Voet

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Start
nl: Begin

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Log in
nl: Inloggen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Install
nl: Installeren

en: Close
nl: Sluiten

en: Accept
nl: Accepteren

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Red
nl: Rood

en: Attach
nl: Bijvoegen

en: Review
nl: Overzicht

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Apply
nl: Toepassen

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Copy
nl: Kopieren

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Blue
nl: Blauw

en: Restore
nl: Herstellen

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: Footer options
nl: Voettekstopties

en: Use default
nl: Standaard gebruiken

en: Tables
nl: Tabellen

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Primary
nl: Primair

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Secondary
nl: Secundair

en: Download feature
nl: Feature downloaden

en: Pagination
nl: Paginering

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Theme color
nl: Themakleur

en: Update style
nl: Stijl bijwerken

en: Add effect
nl: Effect toevoegen

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Dark
nl: Donker

en: Style guide
nl: Stijlgids

en: Add and configure
nl: Toevoegen en configureren

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Extra Small
nl: Extra klein

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Install and set as default
nl: Installeren en als standaard instellen

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
