Bootstrap Cloud (6.0.7) - en to ro translation catalogue (77 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Approve
ro: Aprobă

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: List
ro: Listă

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Update
ro: Actualizare

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale

en: Manage
ro: Administrați

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Theme
ro: Temă

en: Upload
ro: Încarcă

en: Configure
ro: Configurează

en: Create
ro: Crează

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Footer
ro: Subsol

en: Filter
ro: Filtru

en: Medium
ro: Mediu

en: Navigation
ro: Navigator

en: Uninstall
ro: Dezinstalați

en: Install
ro: Instalare

en: Tools
ro: Instrumente

en: Close
ro: Închideți

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Red
ro: Roșu

en: Attach
ro: Ataşează

en: Review
ro: Verificare

en: Tabs
ro: Taburi

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Apply
ro: Aplică

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Copy
ro: Copiază

en: Add another item
ro: Adugă alt element

en: Blue
ro: Albastru

en: Restore
ro: Restaurează

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Use default
ro: Folosire implicită

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Update style
ro: Actualizare stil

en: Add effect
ro: Adăugare efect

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: First page
ro: Prima pagină

en: Install and set as default
ro: Instalează și setează ca implicit

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
