Bootstrap Cloud (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Tools
gu: સાધનો

en: Blue
gu: વાદળી
