Bootstrap DateTime Picker (3.0.1-alpha1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Arabic
ur: عربی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Finnish
ur: فنش

en: German
ur: جرمن

en: Polish
ur: پولش

en: Romanian
ur: رومی

en: Russian
ur: روسی

en: Turkish
ur: تُرک

en: Slovenian
ur: سلووینیائی
