Bootstrap DateTime Picker (4.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Date
sr: Датум

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Time
sr: Време

en: Date format
sr: Формат датума

en: Arabic
sr: арапски

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Finnish
sr: фински

en: German
sr: немачки

en: Polish
sr: пољски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Turkish
sr: турски

en: Slovenian
sr: словеначки
