Bootstrap DateTime Picker (4.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Arabic
ne: अरबिक

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: German
ne: जर्मन
