Bootstrap DateTime Picker (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: None
ja: なし

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日
