Bootstrap Italia (2.2.1) - en to ca translation catalogue (128 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: More
ca: Més

en: On
ca: Actiu

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Container
ca: Contenidor

en: Required
ca: Necessari

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Section
ca: Secció

en: Teaser
ca: Resum

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Upload
ca: Puja

en: Separator
ca: Separador

en: Date format
ca: Format de la data

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Off
ca: Inactiu

en: Footer
ca: Peu

en: Location
ca: Localització

en: Fields
ca: Camps

en: Gallery
ca: Galeria

en: Search settings
ca: Paràmetres de cerca

en: Warning
ca: Avís

en: Last update
ca: Última actualització

en: Medium
ca: Mitjana

en: Month
ca: Mes

en: Details
ca: Detalls

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Appearance
ca: Aparença

en: Close
ca: Tanca

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: Attachments
ca: Adjunts

en: in
ca: a

en: Source
ca: Font

en: Today
ca: Avui

en: Map
ca: Mapa

en: Alignment
ca: Alineació

en: Open in new window
ca: Obre en una finestra nova

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Unset
ca: Desactivat

en: Standard
ca: Estàndard

en: by
ca: per

en: News
ca: Notícies

en: Ok
ca: D'acord

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Webform
ca: Formulari web

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Language switcher
ca: Commutador de llengua

en: Node reference
ca: Referència del node

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Abstract
ca: Resum

en: Section title
ca: Títol de la secció

en: Black
ca: Negre

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Tables
ca: Taules

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Yellow
ca: Groc

en: Light
ca: Clar

en: Citation
ca: Cita

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Abbreviation
ca: Abreviatura

en: Current language
ca: Llengua actual

en: Pagination
ca: Paginació

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: School
ca: Escola

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: The logo could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el logotip.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Dark
ca: Fosc

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Loading…
ca: Carregant...

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Medium (220×220)
ca: Mitjà (220x220)

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Site information links
ca: Enllaços a la informació del lloc

en: Site section links
ca: Enllaços a les seccions del lloc
