Bootstrap Italia (2.3.0) - en to az translation catalogue (86 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Read more
az: Ətraflı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: More
az: Daha çox

en: On
az: Aktiv

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Container
az: Konteyner

en: Required
az: Tələb olunur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Field
az: Sahə

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Upload
az: Yükləmə

en: Node
az: Material

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Fields
az: Sahələr

en: Search settings
az: Axtarış parametrləri

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Medium
az: Orta

en: Month
az: Ay

en: Details
az: Detallar

en: Day
az: Gün

en: Color
az: Rəng

en: Appearance
az: Görünüş

en: Close
az: Bağlı

en: in
az: daxildir

en: Source
az: Mənbə

en: Map
az: Xəritə

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Info
az: Məlumat

en: White
az: Ağ

en: Standard
az: Standart

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Language switcher
az: Dil dəyişdiricisi

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Card
az: Kart

en: Abbreviation
az: İxtisar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Full content
az: Tam məzmun

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
az: Xəbərlər, press-relizlər və ya bloq yazıları kimi zamana həssas məzmun üçün <em>məqalələrdən</em> istifadə edin.

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Text Formats
az: Mətn Formatları
