Bootstrap Italia (2.6.0) - en to lt translation catalogue (90 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Images
lt: Vaizdai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Center
lt: Centras

en: Container
lt: Konteineris

en: Required
lt: Privalomas

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Section
lt: Sekcija

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Upload
lt: Įkelti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Close
lt: Uždaryti

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Today
lt: Šiandien

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Open in new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Standard
lt: Standartinis

en: by
lt: pagal

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Webform
lt: Web forma

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Zero
lt: Nulinis

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: The logo could not be uploaded.
lt: Logotipo neįmanoma įkelti.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Only text
lt: Tik tekstas

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
