Bootstrap Italia (8.x-0.20) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Search
th: ค้นหา

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Navigation
th: นำทาง

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Close
th: ปิด

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า
