Bootstrap Italia (8.x-0.20) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: User
vi: Người dùng

en: Page
vi: Trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Medium
vi: Vừa

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Close
vi: Đóng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Main Menu
vi: Trình đơn chính

en: The logo could not be uploaded.
vi: Không thể tải Logo lên.
