Bootstrap Italia (8.x-0.21) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Help
bs: Pomoć

en: User
bs: Korisnik

en: Page
bs: Strana

en: Medium
bs: Srednje

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Footer menu
bs: Footer meni
