Bootstrap Italia (8.x-0.21) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Search
fi: Etsi

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Help
fi: Ohje

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Close
fi: Sulje

en: Overlay
fi: Päällys

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Card
fi: Kortti

en: Variant
fi: Muunnos

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: The logo could not be uploaded.
fi: Logon lataaminen epäonnistui.

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko
