Bootstrap Italia (8.x-0.21) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Read more
gl: Ler máis

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Back to top
gl: Voltar arriba

en: User
gl: Usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Medium
gl: Medio

en: Navigation
gl: Navegación

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Close
gl: Pechar

en: Overlay
gl: Superposición

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: The logo could not be uploaded.
gl: O logo non se puido subir.
