Bootstrap Italia (8.x-0.21) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: User
ht: Itilizatè

en: Page
ht: Paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la
