Bootstrap Italia (8.x-0.21) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Medium
km: មធ្យម

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Log in
km: ចូល

en: Close
km: បិទ

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: The logo could not be uploaded.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​រូប​សញ្ញា​ឡើង​បាន​ទេ ។
