Bootstrap Italia (8.x-0.21) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Search
lv: Meklēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: User
lv: Lietotājs

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Medium
lv: Vidējs

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Close
lv: Aizvērt

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Card
lv: Kartiņa

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse
