Bootstrap Italia (8.x-0.21) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Read more
mg: Tohiny

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Medium
mg: Antonony

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
