Bootstrap Italia (8.x-0.21) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Search
sq: Kërko

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Medium
sq: Mesatar

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Log in
sq: Identifikohu
