Bootstrap Italia (8.x-0.22) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Close
gu: બંધ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
