Bootstrap Italia (8.x-0.22) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Read more
is: Lesa meira

en: Search
is: Leit

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: User
is: Notandi

en: Page
is: Síða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Medium
is: Miðlungs

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Close
is: Loka
