Bootstrap Italia (8.x-0.22) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა
