Bootstrap Italia (8.x-0.22) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Medium
kk: Орташа

en: Navigation
kk: Навигация

en: Log in
kk: Кіру
