Bootstrap Italia (8.x-0.22) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Search
ku: گەڕان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: The logo could not be uploaded.
ku: لۆگۆ نەتوانرا باربکرێت.
