Bootstrap Italia (8.x-0.22) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Navigation
mk: Навигација

en: Log in
mk: Најави ме
