Bootstrap Italia (8.x-0.22) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Help
se: Veahkki

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: Close
se: Gidde
