Bootstrap Italia (8.x-0.22) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: User
sr: Корисник

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Log in
sr: Пријави се

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом
