Bootstrap Italia (8.x-0.22) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Search
ur: تلاش

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Help
ur: مدد

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: User
ur: صارف

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Navigation
ur: نیویگیشن
