Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Read more
af: Lees meer

en: Search
af: Soek

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Navigation
af: Navigasie

en: Log in
af: Teken in

en: All news
af: Alle nuus
