Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Help
am: እርዳታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Log in
am: ግባ

en: Close
am: ዝጋ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
