Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Search
be: Пошук

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Help
be: Дапамога

en: User
be: Карыстальнік

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Medium
be: Сярэдні

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: The logo could not be uploaded.
be: Лагатып не можа быць загружаны.
