Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Search
bg: Търси

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: User
bg: Потребител

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Medium
bg: Среда

en: Navigation
bg: Навигация

en: Log in
bg: Вход

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
