Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Read more
cs: Číst dál

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Help
cs: Nápověda

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Back to top
cs: Zpět nahoru

en: User
cs: Uživatel

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Medium
cs: Střední

en: Navigation
cs: Navigace

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Close
cs: Zavřít

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: The logo could not be uploaded.
cs: Logo nelze nahrát.

en: Footer menu
cs: Menu patičky
