Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Search
cy: Chwilio

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Help
cy: Cymorth

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page
cy: Tudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Medium
cy: Canolig

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Close
cy: Yn agos

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
