Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: User
el: Χρήστης

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Medium
el: Μέσο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Log in
el: Είσοδος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: The logo could not be uploaded.
el: Το λογότυπο δεν μπόρεσε να αποσταλεί.

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου
