Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Search
fy: Sykje

en: User
fy: Brûker

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: Log in
fy: Ynlogge
