Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Log in
hy: Մուտք գործել
