Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Read more
jv: Candhaké

en: Search
jv: Goléki

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: User
jv: Panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Medium
jv: Sedheng

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Overlay
jv: Ngambang

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: The logo could not be uploaded.
jv: Logo ora bisa diunggah.
