Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Main Menu
kn: ಮುಖ್ಯ ಪರಿವಿಡಿ
