Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Help
mn: Тусламж

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Medium
mn: Дундаж

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Log in
mn: Нэвтрэх
