Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Medium
ps: منځنى

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Log in
ps: ننوتون

en: Close
ps: تړل

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
