Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
