Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Read more
sv: Läs mer

en: Search
sv: Sök

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Help
sv: Hjälp

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Back to top
sv: Tillbaka till toppen

en: User
sv: Användare

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Medium
sv: Mellan

en: Navigation
sv: Navigering

en: Log in
sv: Logga in

en: Close
sv: Stäng

en: Overlay
sv: Lager

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Card
sv: Kort

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Main Menu
sv: Huvudmeny

en: The logo could not be uploaded.
sv: Logotypen kunde inte laddas upp.

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
