Bootstrap Italia (8.x-0.23) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Log in
ug: كىرىش

en: Close
ug: يېپىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
