Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: The logo could not be uploaded.
bo: ཁ་རྟགས་ཡར་འཇུག་བྱས་མ་ཐུབ།
