Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།
